Autor Subiect: Arch|Ang3| is watching all of you :D  (Citit de 479 ori)

Arch|Ang3| is watching all of you :D
« : Decembrie 15, 2016, 02:34:22 a.m. »

Offline Arch|Ang3|

• Fondator Clasicii.Ro
  • Administrator
  • Super User
  • Mesaje postate: 1028
    • Vezi Profilul
    • http://www.clasicii.ro
Salut , imi cer scuze pentru faptul ca am lipsit si voi mai lipsi inca ceva de acum , sunt prins cu munca , nu sunt in tara si nu am nici o idee cand ma voi intoarce.
Stiu ca e mai greu fara mine pe aici dar promit sa schimb totul in bine cand ma intorc , vom avea alt forum , voi reface serverul , voi face server de CS:GO , voi evalua toti adminii noi , va fi mult de munca dar vreau sa fie totul asa cum trebuie asa cum era atunci cand am primit frumoasa oportunitate de a avea grija de aceasta comunitate. Sa nu credeti ca am uitat de voi sau de server , sunteti in mintea mea in fiecare zi si nu o sa am odihna pana nu imi tin promisiunea. Tin sa multumesc in special lui deranj@usor pentru ca are rabdare si ma asteapta dar nu numai lui ci tuturor adminilor care sunt activi si prezenti(in momentul asta imi aduc aminte doar de Cristianis care din cate observ nu a uitat de mine)

Tin sa multumesc si domnului Bono(Dan) pentru tot ce a facut sa ajute aceasta comunitate.

Pana cand ma intorc aveti grija in continuare de server , respectati regulamentul si jucati curat. Spor la fraguri pana revin sa le iau pe toate :D

PS: Cateodata dau cate un ochi in consola asa ca aveti grija la limbaj si comportament ca va ard direct de aici din ceruri :D

(Arch|Ang3|)

Re: Arch|Ang3| is watching all of you :D
« Răspuns #1 : Decembrie 15, 2016, 22:16:54 p.m. »

Offline deranj@usor

• Administrator
  • Super User
  • Mesaje postate: 830
    • Vezi Profilul
    • http://www.clasicii.ro
:D iote al dq :D

Re: Arch|Ang3| is watching all of you :D
« Răspuns #2 : Ianuarie 14, 2017, 18:08:19 p.m. »