Autor Subiect: Prezenta Admini Obligatorie de acum  (Citit de 1417 ori)

Prezenta Admini Obligatorie de acum
« : Octombrie 10, 2014, 18:34:21 p.m. »

Offline Arch|Ang3|

• Fondator Clasicii.Ro
  • Administrator
  • Super User
  • Mesaje postate: 1028
    • Vezi Profilul
    • http://www.clasicii.ro
Din acest moment toti adminii pana la gradul God inclusiv trebuie sa depuna prezenta saptamanala in acest topic.

Din ce am auzit recent sunt acuzat de unii admini cum ca as da admine unor oameni care nu merita , acesti admini ar trebui sa inteleaga ca noi fiind intr-o perioada mai grea cu numarul de jucatori trebuie sa facem si pasul asta pentru a gasi admini buni. Nu poti stii niciodata daca un admin e bun sau nu pana nu ii oferi aceasta functie , e singurul proces prin care noi ca server putem gasi admini buni si care aleg sa-si faca treaba cum trebuie desi nu sunt obligati asa cum nici noi nu suntem obligati sa dam sau nu admin cuiva.

Toti cei care au gradele Phoenix Guard au fost devansati la Co-Owner pentru ca am nevoie sa reevaluez acest concept si sa schimb cate ceva in el , pana nu termin acest lucru toti cei care au avut gradul Phoenix Guard au fost devansati la Co-Owner.

De acum regulamentele se vor respecta la litera de catre toti adminii! Nu vreau sa mai vad comanda amx_pika decat pentru codati , daca eu ca si Fondator o folosesc pentru altceva decat codati asta nu inseamna ca si gradele de mai jos au voie.
Regulamentul se va respecta LA LITERA de acum inainte. Cei care sunt prinsi ca nu fac asa vor avea adminul sters fara nici un avertisment.
Am ales acum cateva luni sa fiu prieten cu toata lumea si sa nu ii oblig sa respecte regulamentul la litera dar vad ca asa lumea mi s-a urcat in cap , asta e ceva ce nu voi mai face de acum de asta si fiti siguri. Dupa cele 24 de ore voi sterge absolut toti adminii care nu au depus prezenta si sub gradul God inclusiv.

Iar referitor la partea cu dau admine aiurea adminii care sunt acum cu noi ar putea sa ne ajute sa triem prin topic-uri cu dovezi clare ca adminii in cauza nu isi fac treaba , de asta sunteti cu noi sa ne si ajutati cu cateva lucruri minore gen asta. Daca voi nu ne ziceti nimic noi de unde ar trebui sa stim ce se intampla pe server mai ales daca avem si munca si alte treburi decat serverul? Spre exemplu eu sunt la munca doua zile iar urmatoarele doua sunt liber , de unde sa stiu eu ce se intampla in cele doua zile in care nu am cum sa intru pe server? Ar trebui sa ghicesc sau ce? Vreau sa va ganditi foarte bine la ce aveti de gand! Cei care vor sa renunte datorita acestor noi masuri sa ma anunte prin orice mijloace considera si voi avea grija sa le respect dorinta. Daca in schimb alegeti sa ramaneti o veti face asa cum sunt conditiile de fata impuse , altfel sterg toti adminii care nu respecta ceea ce am scris aici.

« Ultima Modificare: Octombrie 10, 2014, 18:45:58 p.m. de Arch|Ang3| »